Kā liecina neoficiāla informācija, īpašnieki bija cerējuši, ka objektā spēs savākt tik daudz krāsainā metāla, kas ļautu ne vien atgūt investīcijas, bet arī labi nopelnīt. Realitāte izrādījusies skaudrāka - teritorijā vairs nekas vērtīgs nav atlicis.
Lai gan vietējie iedzīvotāji bija cerējuši, ka teritorijā tiks attīstīts militārais tūrisms un vismaz dažiem cilvēkiem atradīsies darbs, divu gadu laikā pilsētiņā nekas nav darīts.
Šonedēļ SIA Iniciatīva Eiropa pārstāvji vietējai pašvaldībai atzinuši, ka viņiem nekādu plānu nav. Kā atzīst Skrundas novada priekšsēdētāja Nellija Kleinberga, pašvaldība, kas kā labāko variantu joprojām saredz pilsētiņas pielāgošana tūrismam, tagad ir uzņēmusies tādu kā starpnieka lomu un sākusi apzvanīt vairākus vietējos uzņēmējus.
Pret šādu rokādi teorētiski neiebilst arī Privatizācijas aģentūra, taču tad jānokārto juridiskas nianses, jo īpašumam noteikts apgrūtinājums.
Ziņas, ka valsts Privatizācijas aģentūras personā vēlas pārdot Bijušo militāro pilsētiņu Skrundas novadā Privatizācijas aģentūra pārdeva izsolē pirms diviem gadiem. Pirmajā mēģinājumā kāds Krievijā reģistrēts uzņēmums to nosolīja par pusotru miljonu latu, taču vēlāk no darījuma atteicās. Otrajā piegājienā pircējs piedāvāja 170 000 latu, kurus ļauts nomaksāt 10 gadu laikā.