Tikšanās atcelta, jo slikto laikapstākļu dēļ nācās ieviest izmaiņas loģistikā.
Uzņēmuma pārstāvji norādīja, ka Telia turpinās regulāro dialogu ar Latvijas valdību, tajā skaitā augstākajā līmenī, kolīdz radīsies tādas iespējas, taču tuvākajā laikā tikšanās starp premjeru un Telia pārstāvjiem nav paredzēta.
Kučinskis iepriekš pauda, ka tiekoties ar telekomunikāciju uzņēmuma Latvijas Mobilais telefons (LMT) un Lattelecom līdzīpašnieka Telia vadību Davosā cer atrisināt jautājumus par abu Latvijas uzņēmumu tālāko attīstību.
Aģentūra LETA jau vēstīja, ka valdība pērn novembra sākumā nolēma neatbalstīt LMT un Lattelecom apvienošanu.
Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (Vienotība) pēc lēmuma pieņemšanas žurnālistiem sacīja, ka Ministru kabinets pieņēmis politisku lēmumu pretēji Ekonomikas ministrijas piedāvātajam risinājumam - sākt sarunas ar partneri Telia par iespējamu abu uzņēmumu apvienošanu, valstij iegūstot 51% kapitāldaļu. "Visticamāk, viņi Telia meklēs risinājumus, lai izietu no šīs situācijas ārā, neizslēdzot arī iespēju, ka viņi varētu pārdot akcijas," sacīja ministrs.
Viņš arī atzīmēja - gadījumā, ja valstij būs jālemj par pirmpirkuma tiesību izmantošanu uz Telia akcijām, valdība to vērtēs.
Telia iepriekš brīdināja Latvijas valdību, ka, neapvienojot LMT un Lattelecom, varētu pārdot savas daļas šajos uzņēmumos.
Janvāra sākumā Ašeradens intervijā LNT raidījumā 900 sekundes pauda cerību, ka tuvākajos mēnešos Telia sniegs atbildi par tālāko rīcību.
Telia grupas uzņēmumiem Sonera Holding un Telia Company pieder kopumā 49% LMT kapitāla daļu, bet Latvijas valstij LVRTC un PA personā - kopumā 28% daļu. Vēl 23% LMT daļu pieder Telia un Latvijas valsts kopīgi kontrolētajam uzņēmumam Lattelecom.
Latvijas valstij Privatizācijas aģentūras personā pieder 51% Lattelecom kapitāla daļu, bet Telia grupas kompānijai Tilts Communications - 49%.