Tostarp 31% Latvijas iedzīvotāju labsajūtu un veselību pulksteņa pagriešana par stundu uz priekšu vai atpakaļ ietekmē drīzāk negatīvi, bet 24% atbildējuši, ka tas viņus pilnīgi noteikti ietekmē negatīvi.
Turpretī 17% Latvijas iedzīvotāju labsajūtu un veselību pulksteņa pagriešana par stundu uz priekšu vai atpakaļ ietekmē drīzāk pozitīvi, bet 7% - pozitīvi. Salīdzinoši visbiežāk pozitīvo ietekmi uz veselību atzīst iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 29 gadiem.
Piektā daļa jeb 21% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu novērtējumu.
Svētdien, 26. martā Latvijā notiks pāreja uz vasaras laiku, pulksteņa rādītājus pagriežot vienu stundu uz priekšu.
Aptauju veica pētījumu kompānija "Kantar TNS" laikā no 2017.gada 21. līdz 23. martam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 1000 Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.
"Kantar TNS" ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu kompānija Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts - gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju - televīzijas, radio, preses, interneta - auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.
KAM LATVIJĀ IR VALDĪBA,
Ots
He