Salīdzinot pētījuma respondentu atbildes dažādās vecuma grupās, secināts, ka jaunāki cilvēki biežāk pauž gatavību strādāt lielu valsts uzņēmumu vadībā, savukārt pēc 40 gadu vecuma, kad šķietami varētu būt uzkrāta pietiekama dzīves un profesionālā pieredze, kas ļautu to darīt, gatavība šādam solim ir jūtami zemāka.
Norādot faktorus, kas motivētu pieņemt šādu darba piedāvājumu, sievietes biežāk nekā vīrieši par galveno motivējošo faktoru atzīmējušas pietiekami lielu atalgojumu (sievietes: 69%; vīrieši: 61%) un to, ka uzņēmumam jābūt skaidri definētiem gan īstermiņa, gan stratēģiskajiem mērķiem (sievietes: 35%; vīrieši: 31%). Savukārt vīrieši piekristu ieņemt amatu valsts uzņēmumu vadībā, ja viņiem tiktu dota plaša rīcības un lēmumu pieņemšanas brīvība.
Sieviešu un vīriešu domas sakrīt stabilitātes jautājumā – gan vieni, gan otri uzskata, ka laba motivācija darbam valsts uzņēmuma vadībā ir garantija, ka, sasniedzot nospraustos mērķus un godprātīgi pildot uzticētos uzdevumus, nebūs iespējams viņus atlaist no darba.
Pretstatā citiem pētījumiem, kas liecina, ka jaunieši darba vidē novērtē dinamismu un pārmaiņas, bet stabilitātei nepiešķir tik lielu lomu, domājot par darbu valsts uzņēmumu vadībā, tieši jaunieši vecumā līdz 25 gadiem minējuši, ka laba alga un stabilitāte ir vieni no būtiskākajiem šādas darbavietas izvēles faktoriem. Savukārt vecāka gadagājuma respondenti (virs 55 gadiem) kā svarīgāko motivējošo faktoru darbam valsts uzņēmumu vadībā norādījuši rīcības un lēmumu pieņemšanas brīvību.