Kopumā valstī bija nodarbināti 944 300 cilvēku jeb 53,8% no iedzīvotāju kopskaita. Ekonomiski aktīvo vīriešu rādītājs bija 69,6%, bet sieviešu – 60,1%.
Iedzīvotājiem iztikas līdzekļi parasti veidojas no dažādiem ienākumu veidiem, tādēļ apsekojuma laikā respondenti uzrādīja vairākus ienākumu avotus. Gandrīz pusei (48%) iedzīvotāju minētajā vecuma grupā būtiskākais bija darba samaksa.
Ekonomiski aktīvos iedzīvotājus jeb darbaspēku veido nodarbinātās personas un personas, kuras aktīvi meklē darbu.
2011.gada 1.ceturksnī ekonomiski neaktīvi bija 621 700 cilvēku, un, salīdzinot ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu, to skaits ir palielinājies par 0,1%.
Šā gada 1.ceturksnī nedaudz vairāk kā divas piektdaļas (43,9%) no ekonomiski neaktīvajiem iedzīvotājiem veidoja pensionāri, katrs trešais (29%) bija skolnieks vai students, kas mācījās pa dienu un pārskata nedēļā nestrādāja, katrs astotais (12%) ekonomiski neaktīvais iedzīvotājs sevi uzskatīja par mājsaimnieku/-ci, savukārt katrs četrpadsmitais (7,2%) bija ilgstoši slimojošs iedzīvotājs vai invalīds.
Apsekojuma rezultāti liecina, ka pārskata ceturksnī valstī tādu cilvēku, kuri ir zaudējuši cerības atrast darbu, bija 51 400 (8,3%). Salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, cilvēku skaits, kuri zaudējuši cerības atrast darbu, ir samazinājies par 8 600 personām.