Priekšvēlēšanu aģitācijas periodā pirms Saeimas vēlēšanām no 7.jūnija līdz 4.oktobrim partija priekšvēlēšanu izdevumiem drīkstēja izlietot summu, kas nepārsniedz 422 997 eiro, ja partija iesniegusi savus deputātu kandidātu sarakstus Saeimas vēlēšanām visos vēlēšanu apgabalos.
3.oktobrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja sniegtā informācija liecināja, ka saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) iztērējusi 96% no maksimāli atļautā priekšvēlēšanu izdevumu apmēra. No sirds Latvijai bija sasniegusi 94% no limita, Vienotība - 93%, Saskaņa - 78%, Latvijas Reģionu apvienība (LRA) - teju 17%, nacionālā apvienība Visu Latvijai!-TB/LNNK (VL-TB/LNNK) - 21% no limita.
LETA aprēķini liecina, ka septiņus mandātus ieguvušajai No sirds Latvijai viens deputāta amats izmaksājis aptuveni 57 000 eiro.
ZZS parlamentā ieguva 21 vietu, un viens mandāts šim politiskajam spēkam izmaksājis aptuveni 19 000 eiro. 23 deputātu vietas ieguvušajai Vienotībai viens mandāts izmaksājis aptuveni 17 000 eiro, bet Saskaņai, kas Saeimā būs pārstāvēta ar 24 deputātiem, viens deputāta krēsls izmaksājis teju 14 000 eiro.
LRA Saeimā ieguva astoņus mandātus, un viens mandāts šai partijai izmaksājis gandrīz 9 000 eiro.
Savukārt vismazākie tēriņi bijuši VL-TB/LNNK, kura viena deputāta vietai iztērējusi aptuveni 7000 eiro. Šī partija Saeimā būs pārstāvēta ar 17 deputātiem.
Jau ziņots, ka partiju priekšvēlēšanu aģitācijas kopējie izdevumi tiks precizēti pēc vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarāciju saņemšanas un to pārbaudes. Pēdējo nedēļu laikā KNAB publiskotajā informācijā attiecībā uz vairākām partijām par iztērēto priekšvēlēšanu izdevumu apmēru ir vērojamas atšķirības. Tās KNAB skaidro ar partiju veiktajām korekcijām noslēgtajos līgumos par aģitāciju.