Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +18 °C
Apmācies
Svētdiena, 14. jūlijs
Ritvars, Oskars, Anvars

Populārākās ziņas

1

Ziemeļblāzmu draudi Zemei

Šopavasar novērotās gleznainās ziemeļblāzmas sagādāja neaizmirstamus mirkļus miljoniem ziemeļu puslodes iedzīvotāju, taču tām varētu būt kāda nepatīkama blakne.
2
3

Viena šāviena tiesa

Kaut gan pavisam nesen nosvinējusi vien savu 15. dzimšanas dienu, jaunā šāvēja Kristiāna Agule palika viena precīza šāviena attālumā no kvalificēšanās Parīzes olimpiskajām spēlēm. To saprotot, pret sienu lidoja čība, tomēr, emocijām norimstoties, dobelniece apzinās, ka vienmēr būs nākamā iespēja, turklāt ir pārliecināta, ka viņai piemīt talants ...
4

Politiskā šaha iespējas Lielbritānijā

Leiboristu uzvara, konservatīvajiem paliekot opozīcijā, nomainījusi politiskās figūras uz Lielbritānijas varas skatuves. Ko īsti tas nozīmē, un kas gaidāms turpmāk?
5
6
7

Mode no mizām, kafijas un arī mēsliem

Domājot par ilgtspējības dažādību dizainā, Vidzemes tirgū Rīgā 17. jūlija vakarā risināsies modes performance 2Grow. "Mūsuprāt, tas ir vienīgais veids, kā rīkoties mūsdienās, – izmantot kaut ko jau esošu, lai radītu kaut ko jaunu," uzsver dizainers un Jauniešu modes un dizaina nodibinājuma 2ivi komandas vadītājs ...
8
9
10
11

Alkohols - no 21 gada vecuma

Pirms 40 gadiem ASV stājās spēkā federālais likums, kas noteica: alkoholiskos dzērienus drīkst iegādāties tikai personas, kas sasniegušas 21 gada vecumu. Nākamajos pāris gados attiecīgus likumus pieņēma tās daudzās pavalstis, kurās līdz tam pie reibinošajiem dzērieniem legāli varēja tikt jau no 18, 19 vai 20 gadu vecuma.
12
13