Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Cits

Maldina par Baltkrieviju © DIENA(29)

Baltkrievu tautas kustība, kuras mērķis ir panākt prezidenta Aleksandra Lukašenko atkāpšanos un jaunu, godīgu vēlēšanu sarīkošanu, arvien vairāk tiek apvīta ar dažādām viltus ziņām un puspatiesībām, kuras paredzētas, lai grautu protestētāju vienotību un tēlu starptautiskās sabiedrības acīs.

Kalnu Karabahā ievainoti divi Le Monde žurnālisti(2)

Azerbaidžānas bruņoto spēku apšaudē Kalnu Karabahā Martuni pilsētas pašvaldības ēkā ievainoti divi Francijas laikraksta Le Monde žurnālisti, pavēstīja Armēnijas varasiestādes un Le Monde pārstāvji.

Kuveitā amata zvērestu nodevis jaunais emīrs

Kuveitas kroņprincis šeihs Navafs al Ahmads as Sabahs trešdien nodevis valdošā emīra zvērestu. Jaunais emīrs, kam bijusi ilga karjera drošības dienestos, ir nule kā mūžībā aizgājušā Kuveitas monarha pusbrālis.

Ar Covid-19 mirušo skaits pārsniedz miljonu © DIENA(8)

Gandrīz desmit mēnešu laikā, kopš parādījās pirmās ziņas par jaunā koronavīrusa izplatīšanos Ķīnas pilsētā Uhaņā, ar tā izraisīto slimību Covid-19 mirušo skaits pasaulē pārsniedzis miljonu, liecina Džonsa Hopkinsa universitātes ASV apkopotie dati. Eksperti brīdina, ka īstais mirušo un inficēto skaits ir krietni lielāks. Visvairāk mirušo ir ASV, Brazīlijā un Indijā, kurās kopā mirušo skaits sasniedz gandrīz pusi no pasaulē dzīvību zaudējušajiem. Pēdējo nedēļu laikā koronavīruss sācis straujāk izplatīties gandrīz visos pasaules reģionos, liekot atgriezties pie vasaras laikā atceltajiem ierobežojumiem.