Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +24 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 28. jūlijs
Cecīlija, Cilda

Karikatūrista skats

Hobija līmeņa pašnodarbinātības veids © DIENA(2)

VID vadītāja Ieva Jaunzeme: "Vairāk stāsts ir par to, vai ir vērts turēt šādu hobija līmeņa pašnodarbinātības veidu, ja vienmēr, protams, ir iespēja vai nu apturēt, vai arī izbeigt šāda veida darbību, ja tas jums nenes reāli dzīvei ienākumus."

Nord Stream 2 © DIENA

ASV un Vācijas vienošanās par projekta Nord Stream 2 pabeigšanu izraisījusi neapmierinātību gan Polijā un Ukrainā, gan arī ASV Kongresā. Vienošanās tiek traktēta kā Maskavas ģeopolitiskā uzvara.

Krievija un Ukraina © DIENA

Krievija paziņojusi, ka vērsusies Eiropas Cilvēktiesību tiesā pret Ukrainu, cita starpā vainojot Kijevu pasažieru lidmašīnas notriekšanā virs Austrumukrainas 2014. gadā.

Temīda atpūšas © DIENA

Tiesnešu maiņas dēļ bijušās politiķes un tieslietu ministres Baibas Brokas kukuļošanas lietas skatīšanu atliek par pusotru gadu.

Izpalīgs Lukašenko © DIENA

Aleksandrs Lukašenko: Baltkrievija var palīdzēt Lietuvai cīnīties ar nelegālo migrāciju, bet "ne jau par brīvu".

Fikso ieņēmumu dienests © DIENA

Finanšu izlūkošanas dienesta priekšniece Ilze Znotiņa saka, ka aizdomu gadījumā dienestam esot nepieciešams aizturēt finanšu līdzekļus, lai pēc tam policija izmeklētu, vai tie nav noziedzīgi iegūti.

ASV karaspēks pamet Afganistānu © DIENA

Kopš maija sākuma, kad Afganistānā tika uzsākts ASV un cita ārvalstu karaspēka izvešanas pēdējais posms, talibu nemiernieki ieņēmuši ceturto daļu Afganistānas rajonu un iekļuvuši arī vairāku provinču galvaspilsētās.

Būvniecības nozare pārkarst © DIENA

Fiskālās disciplīnas padomes priekšsēdētāja Inna Šteinbuka uzskata, ka būvniecības nozare tuvojas pārkaršanai. Valdība gan nolēma tai novirzīt vēl 200 miljonu eiro.

Šampanietis krievu gaumē © DIENA(1)

Francijā neizpratni izraisījis Krievijā pieņemtais likums, kas paredz, ka Krievijas tirgū par šampanieti drīkstēs dēvēt tikai vietējā ražojuma dzērienus.

Jaunais nodoklis © DIENA

Iedzīvotāju iniciatīvu portālā Manabalss.lv par 2021. gada nodokļu reformas atcelšanu nepilnas nedēļas laikā savākti vairāk nekā 10 000 parakstu.

Ienesīgāk kā narkotikas © DIENA

Nelegālā pelņa no Baltkrievijas kontrabandas cigaretēm ir pat lielāka nekā no narkotikām, intervijā aģentūrai LETA atzina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes direktors Raimonds Zukuls. Viņš norādīja, ka, neskatoties uz Covid-19 pandēmiju cigarešu kontrabanda nekur nav pazudusi, un lielākoties tā ir cigarešu kontrabanda no Baltkrievijas. Šogad muita piecos mēnešos ir izņēmusi gandrīz 18 miljonus kontrabandas cigarešu, no tiem 8,3 miljonus cigarešu tieši uz Latvijas-Baltkrievijas robežas.

Noslīkt telefonā © DIENA

Psihologi atzīst, ka Covid-19 laika piespiedu mājsēde un socializācijas ierobežojumi klātienē izraisījuši lielāku ieslīgšanu datoratkarībā.

Pabriks un stabiņi © DIENA(1)

Aizsardzības ministrs Artis Pabriks tviterī pauda neapmierinātību ar stabiņu uzstādīšanu uz ielām Rīgā un šosejas ap Ādažiem.

Pavļuts un pūļa imunitāte © DIENA(2)

Veselības ministrs Daniels Pavļuts paziņoja, ka līdz rudenim sasniegt pūļa imunitātei nepieciešamo 70% vakcinēto iedzīvotāju slieksni "vairs nešķiet tik reāli".

Brīvdienu amnēzija © DIENA

Aizvadītas garās svētku brīvdienas, kas šoreiz bija piecu dienu garumā, un pirmdien, 28. jūnijā, vairums Latvijas iedzīvotāju atgriežas darbā.