Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -1 °C
Apmācies
Pirmdiena, 28. novembris
Rita, Olita, Vita

Karikatūrista skats

ES Tiesas lēmums © DIENA

ES Tiesa atceļ normu, ka informācijai par ES teritorijā reģistrēta uzņēmuma patiesā labuma guvēju jābūt pieejamai.

Rajeva apsūdzība © DIENA

14. Saeimas deputāts Igors Rajevs (Apvienotais saraksts) bijis apsūdzēts par naudas izkrāpšanu no Aizsardzības ministrijas. Tomēr pirms trim gadiem kriminālprocess izbeigts.

Sadales tīkla smagie tarifi © DIENA

Elektroenerģijas sadales sistēmas operators AS Sadales tīkls plāno palielināt elektroenerģijas sadales tarifu par vidēji 75%, pavēstījusi kompānija.

Mēnešbiļetes cena © DIENA

Rīgas dome plāno būtiski palielināt sabiedriskā transporta viena brauciena biļetes cenu, bet samazināt mēnešbiļetes cenu.

Trakais vectēvs © DIENA

Krievijas uzbrukumu Ukrainas enerģētikas infrastruktūrai dēļ miljoniem patērētāju pagājušonedēļ bija palikuši bez elektrības, savā videouzrunā paziņoja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

Ziemeļkorejas raķetes © DIENA

Ziemeļkoreja trešdien izšāva Japāņu jūras virzienā vismaz 23 dažādu tipu raķetes, no kurām viena piezemējās nepilnus 60 kilometrus no Dienvidkorejas piekrastes, ziņo LETA.

Mārupes dižozols © DIENA

Mārupes vicemērs par mata tiesu izvairās no amata zaudēšanas, bet par dižozola nozāģēšanu vainīgs nejūtas.

Krievija un "netīrā bumba" © DIENA

Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu telefonsarunās ar Lielbritānijas, Francijas un Turcijas aizsardzības ministriem izteicis "bažas par iespējamām Ukrainas provokācijām, izmantojot "netīro bumbu"".

Trasas atkāpšanās © DIENA

Lielbritānijas premjerministre Liza Trasa ceturtdien paziņojusi par savu demisiju tikai pusotru mēnesi pēc stāšanās amatā. Tādējādi viņa kļuvusi par valdības vadītāju, kas amatā pabijusi visīsāko laiku visā Lielbritānijas vēsturē.

Apkures cenas © DIENA

Apkures tarifu aina Latvijā – dažās pašvaldībās tie atšķiras pat septiņas reizes, secinājis LTV raidījums Aizliegtais paņēmiens.

Putina gāzes "bildinājums" © DIENA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins pavēstīja, ka Krievija esot gatava piegādāt Eiropai noslēgtajos līgumos paredzēto dabasgāzes apjomu, ja vien Eiropas Savienības valstis būs gatavas to ņemt pretī.

Gloriozais CV © DIENA

Partija Stabilitātei! apgalvo, ka par Saeimā ievēlēto deputāti Gloriju Grevcovu notikusi "pārrakstīšanās" sniegtajā informācijā CVK.

Pēcvēlēšanu politiskais rasols © DIENA

Politiskais spektrs jaunajā Saeimas sasaukumā un politiķu pirmie izteikumi ļauj nojaust, ka sagaidāma konkurence ne tikai par konkrētiem amatiem valdībā, bet arī par iekļūšanu koalīcijā.