Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -6 °C
Sniega pārslas
Piektdiena, 3. decembris
Raita, Jogita, Evija

Karikatūrista skats

Inflācijas mutācijas © DIENA

Vairums jeb 84% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka cenu kāpums degvielai, pārtikas produktiem un citām saimniecības precēm visticamāk ietekmēs viņu labklājību un spēju samaksāt rēķinus, kamēr jaunu pandēmijas ierobežojumu ietekme satrauc salīdzinoši mazāk jeb 55% aptaujāto.

Pārkreditētie latvieši © DIENA

Latvijas Bankas Kredītu reģistra dati liecina, ka 709 tūkstošiem mūsu valsts iedzīvotāju ir lielākas vai mazākas kredītsaistības.

Darbs nevakcinētiem - kur? © DIENA

Sociālajā tīklā Facebook izveidota grupa ar nosaukumu Darbs nevakcinētiem. Tajā ir arī darbinieku meklētāji, kuri izvirza nosacījumu: pretendents nedrīkst būt vakcinēts pret Covid-19.

Epidemioloģiski drošs tirdziņš © DIENA

Jau sen vajadzēja atļaut ielu tirdzniecības, gadatirgu, Ziemassvētku tirdziņu un līdzīgu tirdzniecības pasākumu organizēšanu, atklāsme nākusi pār premjeru Krišjāni Kariņu.

Darba nekad nav par daudz © DIENA(2)

Valsts mežu apsaimniekotājam Latvijas valsts meži iecelta jauna padome, kurā darbosies arī Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Rinalds Muciņš.

Lukašenko sarunas © DIENA

"Es gaidu, ka ES atbildēs jautājumā par 2000 bēgļu. Viņi sacīja, [Vācijas kanclere Angela] Merkele apsolīja man, ka viņi apsvērs šo problēmu Eiropas Savienības līmenī," sacījis Lukašenko.

18. novembris pandēmijā © DIENA

Valsts policija sākusi resorisko pārbaudi par iedzīvotāju "drūzmēšanos" plaši izsludinātajā Brīvības pieminekļa izgaismošanas atklāšanā 18. novembrī.

Ušakova zvaigzne © DIENA(1)

Vairākums Eiropas Parlamenta (EP) deputātu nolēma izdot savu kolēģi Nilu Ušakovu (Saskaņa) kriminālvajāšanai Latvijā. Lieta ir saistīta ar kādu aizliegto ierīci, kas tika atrasta Ušakova kabinetā, kad viņš vēl bija Rīgas mērs.

Par fiksēto cenu - pie zīlnieces © DIENA

Latvijas iedzīvotāji portālā Elektrum.lv vairs nevar izvēlēties tarifu ar fiksētu cenu, kas nemainās 12 mēnešus vai ilgāk, – tam jau pievērsuši uzmanību vairāki klienti. No šī gada galvenais piedāvājums ir tas fiksētais tarifs, kurā cena var mainīties divreiz gadā.

Izeja no lokdauna © DIENA

Zemās vakcinācijas pret Covid-19 aptveres dēļ arī turpmāk jārēķinās ar ierobežojumiem, otrdien pēc valdības sēdes atzina Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Skulte Grand Central © DIENA(4)

Rail Baltica pamatlīnijas Latvijā projektēšanas darbu ietvaros plānoti 16 reģionālie mobilitātes punkti Salacgrīvā, Tūjā, Skultē, Vangažos, Sauriešos, Rīgā pie Slāvu tilta, Torņakalnā, Zasulaukā, Imantā, kā arī Jaunmārupē, Olainē, Ķekavā, Salaspilī, Baldonē, Iecavā un Bauskā, un viena jauna pieturvieta Rīgā, Āgenskalnā pie Paula Stradiņa slimnīcas uz esošā sliežu ceļa.

Jaunais budžeta portfelis un ķirmji © DIENA

Prakse koalīcijas deputātiem pēc pašu ieskatiem sadalīt biedrībām un projektiem valsts budžeta naudu ir ilgstoši kritizēta, tomēr arī šoreiz tā dēvētās deputātu kvotas budžetā ir paredzētas.

Sauc mani par Metu © DIENA

Uzņēmums Facebook tiek pārdēvēts par Meta. Skeptiķi gan norāda, ka nosaukuma maiņa ir mēģinājums mainīt tematu no skandāla ap nesen nopludinātajiem dokumentiem, kuros atklājies, ka Facebook ignorējis iekšējos ziņojumus un brīdinājumus par kaitējumu, ko tā sociālie tīkli nodara un vairo pasaulē.

Dubultatkāpšanās © DIENA

Ārstu biedrība prasa atkāpties veselības ministru, kamēr izskan prasības atkāpties ārstu biedrības prezidentei.

Mediķu mobilizācija © DIENA

Veselības ministrs Daniels Pavļuts valdībā plāno iesniegt rīkojumu par daļēju mobilizācijas izsludināšanu veselības aprūpē.

Lai stāv vaļā! © DIENA(1)

Starp tām dalībvalstīm, kuras atrodas, un tām, kuras neatrodas uz ES ārējās robežas, izpratne par robežu aizsardzību ir ļoti atšķirīga. Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ijabs vērsa uzmanību uz to, ka aicinājumu no ES līdzekļiem finansēt robežu izbūvi parakstīja 12 valstis, bet ierosinājumam nepievienojās 15 valstis.

Santehniķis Halovīnos © DIENA

Valsts policija (VP) sola raudzīties ar izpratni uz santehniķiem un tamlīdzīgiem speciālistiem, kuri mājsēdes laikā dosies novērst avārijas situāciju iedzīvotāju mājokļos.

Antivakseri policijā © DIENA

Stājoties spēkā noteikumiem, ka arī Valsts policijā strādāt klātienē var darbinieki ar Covid-19 sertifikātu, tostarp 72 stundu laikā veiktu testu pārejas periodā, dīkstāvē nosūtīti vairāki darbinieki, kuri to nevar uzrādīt. Tāpat daži uzrakstījuši atlūgumu