Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Svētdiena, 14. aprīlis
Strauja, Gudrīte

Neuzticība

Francijas likumdevēji iesniedz pieteikumu par neuzticības izteikšanu valdībai

Francijas opozīcijas likumdevēji piektdien iesnieguši pieteikumu par neuzticības izteikšanu valdībai, šādu soli sperot pēc tam, kad valdība bija nolēmusi pensiju reformu īstenot bez balsojuma parlamenta apakšnamā, pavēstīja parlamenta frakcijas LIOT priekšsēdētājs Bertrans Panšērs.

Taisons: Pieķēru Bredu Pitu gultā ar savu sievu

Bijušais pasaules čempions boksā Maiks Taisons televīzijas intervijā atzinies, ka astoņdesmito gadu beigās pieķēris savu sievu gultā kopā ar aktieri Bredu Pitu, ziņo ārzemju mediji.

Latvijas studentu apvienība izsaka neuzticību Ķīlim

Latvijas Studentu apvienība (LSA) domes ārkārtas sēde lēma izteikt neuzticību izglītības un zinātnes ministram Robertam Ķīlim un prasīt viņa demisiju, aģentūrai LETA pastāstīja LSA Sociālā virziena vadītāja un Latvijas Mākslas akadēmijas Studentu pašpārvaldes vadītāja Sanita Balode.

Mākslas augstskolas plāno izteikt neuzticību Ķīlim

Mākslas augstskolas rīt, 14.novembrī, lems par neuzticības izteikšanu izglītības un zinātnes ministram Robertam Ķīlim, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Kultūras akadēmijā (LKA).

Pēc Rektoru padomes izteiktās neuzticības Ķīlim augstskolu vide šķeļas

Lai arī Rektoru padome (RP) jau paguvusi izteikt neuzticību izglītības ministram Robertam Ķīlim, vairāki kolēģi no citām augstskolām, kuri gan nav piedalījušies balsojumā, par šādu soli pauž kritiku, uzskatot, ka tas nav konstruktīvs. Arī paši neuzticības izteicēji atzīst, ka balsojums ir bijis emocionāls un viss vēl vēršams uz labu, ja ministrs būs atsaucīgs.

Venēcijas festivālā - filma Neuzticība ar Artūru Skrastiņu un Gunu Zariņu

Trešdienas, 29. augusta vakarā tiek atklāts 69. Starptautiskais Venēcijas kinofestivāls, kas ir vecākā šāda veida filmu skate pasaulē.Venēcijas festivāla konkursa programmā iekļautas 18 filmas, kopumā tiks pirmizrādītas 50 filmas no visas pasaules, kas sadalītas trijās skatēs – konkursā, ārpus konkursa programmā, kā arī skatē Horizonti, kas tradicionāli akceptē formā eksperimentālākus darbus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide