Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -4 °C
Apmācies
Pirmdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs

Bēgšana

VSD: Sobčakas atrašanās Lietuvā nerada draudus drošībai

Krievijas televīzijas raidījumu vadītāja Ksenija Sobčaka ieradusies Lietuvā, ceturtdien apstiprināja Lietuvas Valsts drošības departamenta (VSD) vadītājs Darjus Jaunišķis, piebilstot, ka VSD rīcībā nav informācijas, ka Sobčakas uzturēšanās Lietuvā radītu draudus valsts drošībai.

Skandalozās Musulmaņu nevainības autora ģimene spiesta bēgt no mājām

Islāma pasaulē protestus izsaukušās filmas Musulmaņu nevainība veidotāja ģimene pametusi Losandželosas priekšpilsētas māju, lai parūpētos par savu drošību. Policijas pavadībā ģimene izvesta no mājas, pie kuras jau kopš pagājušās nedēļas dežurēja reportieri, lai pievienotos slēptuvi radušajam 55 gadus vecajam filmas veidotājam Nakoulam Basilijam Nakoulam.

No zoodārza bēgot, piecas šimpanzes savaino mazu meiteni

No krātiņa Hanoveres zooloģiskajā dārzā trešdien izmukušas piecas šimpanzes.Bēgot no nožogojuma, šimpanzes nogāzušas no kājām piecus gadus vecu meiteni. Viņa guvusi vieglus ievainojumus un pārbaužu veikšanai nogādāta slimnīcā.Zoodārza darbinieki pieļauj, ka dzīvnieki no krātiņa izkļuvuši, izmantojot viņu nožogojumā nokļuvušu zaru.Četri no izbēgušajiem primātiem drīz vien atgriezušies krātiņā, bet vecākais dzīvnieks apciemojis gorillu.No zooloģiskā dārza pēc šimpanžu izbēgšanas tika evakuēti aptuveni divarpus tūkstoši cilvēku.

15 gadus vecā meita klaiņo un nenāk mājās...

"Man ir 15 gadīga meita, kura jau apmēram trešo gadu klaiņo. Pāris nedēļas padzīvo mājās tad pie draugiem „patusē”, tad atkal mājā. Ir pat bēgusi no mājas pa logu. Esmu griezusies gan policijā, gan sociālajā dienestā, bet nekas nelīdz. Ko man darīt? Varbūt ir kāda specskola, jo skolā atzīmes arī ir nesekmīgas…"

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide