Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Morālos kompasus neviens nav atcēlis

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jānis
J
Es paliku drusku stulbāks lasot visus šos murgus.
Tas ir labi.
T
Muļķim gudrība allaž PAR GUDRU.
 • 2
 • 1
Itamars Toledano
KĀDA ir Dieva DABA, un vai tā mainās vai nē, mēs nenieka nezinām. Mēs zinām to, ka Dievs nerunā par pederastiem, bet gan saka to, ka KOPOŠANĀS (naturālu) vīriešu starpā, un laulības pārkāpšana vīru un sievu starpā ir ar NĀVI SODĀMA. Tātad, ja kādam šķiet, ka netikls ir homoseksuālisms vai heteroseksuālisms, un nevis netikla un izvirtusi DZĪVE, tāds pats sev un savai sapršanai kaps un bojā eja, jo nedrīkst Dieva likumus un pavēles savai saprašanai un saviem ieskatiem PAKĀRTOT!
Itamars Toledano
Cilvēki mauko galvenokārt dvēselē un garā, un tas redzams komentāros. Kā katrs ar savu miesu mauko, vien Dievs zina. Kas tikls un šķīsts, tas CAUR TO Dieva priekšā GANDARĪTS, SALĪDZINĀTS un TAISNOTS, un tam atkrīt VAJADZĪBA domāt par citu cilvēku tikumības pakāpi vai netiklību. Mēs nezinām vai Dievs tiesās Hermani vai Jāni, jo Dieva tiesa Dievam PIEDER. Visbēdīgāk ies katoļu mācītājiem, jo bērnu piesmiešana ir ĻOTI smags grēks, un mēs zinām par neskaitāmiem gadījumiem, kad tas TIEŠĀM noticis, un ne par velti pāvests to tk ļoti nožēlo.
 • 2
 • 2
Jānis
J
Protams, es jau norādīju uz to, ka Hermanis ir mudaks, publiski atbalstot savā teātrī maukošanos, netiklību starp aktieriem, skatītājiem un "visās kombinācijās". Tā ir netiklība un arī to Dievs sodīs. Sekss ir laulības attiecībās vīrietim ar sievieti. Ja Hermanis nosoda pederastus, bet pats maukojas un saviem aktieriem to iesaka, viņš ir mēsls un Dievs viņu sodīs.
 • 3
 • 12
Cilvēka daba nemainās
C
Kāpēc tāds fatālisms uz to kas notiek pasaulē? Vai Hermanis ir uzdevis jautājumu jauniešiešiem - cik no viņiem domā tā kā Hermanis un cik maz no viņiem ir pret to, kas notiek Eiropā? Šī ir mūžīgā paaudžu maiņas cīņa - vērtības kas tiek izcīnītas vai sagrautas šajā cīņā nav svarīgas, bet ir svarīga izcīnītā vieta sociālajā hierarhijā. Nākamā nākotnes paaudze izmetīs vēstures mēslainē tagadējās "progresīvās" Eiropas sasniegumus tāpat kā noveco Hermanis, kas vairs nespēj atrast sev vietu modernajā pasaulē. Ja jau mēs nolaižamies līdz cilvēka dabas jautājumu izpētei, tad nav cīņas starp praktiski neatšķiramām kristiešu "konservatīvajām" vērtībām un kristietiski ietverošajām vērtībām kas tiek attiecinātas uz citām reliģijām un kultūrām, bet ir tikai primātu cīņa par labāko vietu uz koka zara, no kura d!rst citiem uz galvas.
Itamars Toledano
>cilvēka...Kas būs nākotnē, mēs nezinām, jo nezinām pat to, vai nākotni pieredzēsim. Visi novecojam, un visi nāvei pretī steidzamies. Tātad, ja kāds pie pilna prāta, tas domā - KUR NONĀKSIM, jo saprot - Zemes dzīve ir tikai eksāmens un pārbaudījums tam, kam mēs deram un tam - kas mēs būsim. Nesludiniet tiklu dzīvi ar muti, bet paši tikli esiet un tikli dzīvojiet! Dievu piemānīt nav iespējams, lai arī cik skaļi par citu grēkiem brēksiet un vaimanāsiet, paši savu grēku priekšā akli un kurli paliekot.
 • 2
 • 2
Jānis
J
Protams, protams, ka nemainās. Bet nemainās arī Dieva daba. Kovids ir tāds mājiens no debesīm ar mazu žagariņu. Ja mūsdienu degeadētā liberastu pederastu nesapratīs un nenodrebēs, nenožēlos grēkus, nākamais Dieva dabā ir atsūtīt karu un visus izkaut. Lai sabiedrībai atgrieztu saprātu. Protams, ka procesā cieš visi, kā galvenie starp citu, konservatīvie kristieši, kas neizpildīja savu uzdevumu sabiedrības "sālīšanā", bet piekāpās un ļāva tai "sapūt". Tā ka mūsu kašeriem, streipiem, paristiem, progresīvajiem ir jautājums - vai iesiet karot, kad posts tiks sūtīts par morālo atkrišanu jeb muksiet pārt tredeviņām jūrām? Un Dievam ilgi nevajag, lai to izdarītu. Viens mirklis un Rīgā var līt asinis. Donbasā arī tas nelikās reāli. Un visi bļaus, kā tur kaut kādi kaimiņi mūs atkal apbižo un vajag celt jaunu likteņdārzu. Bet patiesībā, liberasti pederasti būs uzspieduši savu un Dievam nekas cits neatliks, kā sūtīt uguni.
 • 2
 • 10
Esmu vīlies
E
Izrādās Hermanis saka nevis to, ka ir slikti ka kāds nosaka citiem kā dzīvot, bet to ka bija labi, kad kristīgā ticība diktēja šos noteikumus un piedāvā atgriezties pie kaut kā kas bija pamatā mūsdienu multi-kulturālās Eiropas idejai, bet laikam pats pamats ir tāds, ka tiek piedāvāts kaut kādā veidā saglabāt status quo. Neņemot vērā to, ka kādreiz pāris stundu laikā nebija iespējams atlidot no Āfrikas uz Eiropu, bet vajadzēja pāris mēnešus ar kuģi vai zirgu. Raugoties uz tām vērtībām ko piedāvā "konservatīvie" un "liberāļi" nevar nepamanīt cik tās tomēr ir līdzīgas - nu tāpat cik "atšķirīgi" bija nacisti un komunisti, kas tiem netraucēja savā starpā izkaroties. Tikai kāpēc pārējiem ir jāpieņem tikai šīs divas izvēles?
Itamars Toledano
Svarīgi, lai cilvēkā Dievs nebūtu VĪLIES. Ko līdz cilvēkam RUNĀT par kaut kādām abstraktām VĒRTĪBĀM, ja DARBOS viņš melo, krāpjas, zog un mauko? Un kāda starpība : vai AUSTRUMOS vai RIETUMOS, jo zag, krāpjas,melo un mauko gan šur, gan tur?
 • 6
 • 1
Starp citu
S
Citējot zināmo profesoru - tolerance novedīs pie tā, ka saprātīgajiem aizliegs domāt, jo tas aizvaino nesaprātīgo jūtas
Itamars Toledano
Es nezinu ZINĀMO profesoru, bet tolerance noved pie izlīguma un miera, un saprātīgie to realizē. Nesapratīgiem domāt nav nepieciešamības, tā ka, aizliegums vai aizvainojums atkrīt.
 • 12
 • 4
Kristaps Pusnormālais
K
Biedrs rāda tādu morālo pakāpi, kuru nav vērts salāpīt, bet ir vajadzīgs iznīcināt.
PAKĀPI nevar ne iznīcināt,
P
ne salāpīt. Katram SAVA pakāpe, un vien Dievs zina, kuram tā pret debesīm, un kam pret elli.
 • 4
 • 0
IDIOTIJA allaž agresīva.
I
Stulbais bars nemaz nezina, ka vārda PEDERASTIJA sakne ir turpat, kur vārdam PEDIATRS, proti, grieķu vārds - PAIDI (izrunā PEDĪ), kam latviskais tulkojums BĒRNS. Pederasti bija ļaudis, kas ar vecāku atļauju, par seksuāliem partneriem izvēlējās zēnus, un neba visiem zēnus vajag. Tā ka, ja pilnām mutēm aurojat par pederastiem, pediatrus NEAIZMIRSTIET!
Jānis
J
Tātad, Hermanis saka, ka no 93. gada aizstāvējis minoritātes, kaut viņam toreiz par to pārmeta. Un ka esot bijis varonis tai laikā. Tātad, palīdzējis indēt sabiedrību no 93. gada un šobrīd, kad saindētā sabiedrības daļa palikusi par čūsku un kož visus nost, Hermanis ir sašutis - nu kā jūs tā? Mudaks. A paklausīt toreiz 93. gadā nevarēja, kad teica viņam - nespēlējies ar uguni, sadedzinās. Nu vot notika. Mudaks. Un vēl - savā manifestā piemin Dieva vārdu vēl, lai Dievs visiem palīdz, bet 3. punktā paziņo, ka atbalsta maukošanos teātrī, starp skatītājiem un visās kombinācijās. Dievs, starp citu, ir pret maukošanos un netiklību un ir par seksu laulības attiecībās. Tu esi mudaks Hermani, nožēlo grēkus Dieva priekšā, nožēlo sabiedrības indēšanu gandrīz 30 gadus, kas izaudzinājusi liberastu marksistu paaudzi, kas gatavi vajāt konservatīvos labākajās marksisma tradīcijās. Un domā, kā labot sevis sastrādāto.
Grieta
G
Nomierinies! Tas kroplis nav labojams. nav labojami viņa atbalstītāji - latviešu izdzimteņi.
 • 4
 • 13
una
u
Brīvība darīt to, ko citi nedara, ar to pārsteigt un apliecināt, ka tā ir īstā dzīve. Teātrī man reizēm patīk to skatīties, reizēm kaitina, noteikti nav garlaicīgi. Bet , kad puikas, lai apliecinātu savu brīvību izsit visai ielai logus, nožņaudz manu kaķi, utt, kuram īsti tas patīk? Cienījamajam režisoram arī noteikti nē. Cilvēks kādreiz spilgti uzrakstīja par mankurtismu, iegāja vēsturē. Mankurtisms arī šodien ir aktuāls- izslēdzam no skolu grāmatām visu latviešu literatūras vēsturi- tā ir patiesība, izslēdzam no apziņas savu vecāku un vecvecāku dzīvi, jo tā bija nepareiza un nezin kāpēc kā labas apliecinām visādas perversijas. Tā ir brīvība?
Brīvība tikai Dievā iespējama.
B
Citas brīvības nevaid, jo esam laikā un telpā IESPROSTOTI. Dievs ir ĀRPUS laika un telpas. Tur visa gudrība un visa saprašana.
 • 12
 • 1
abc
a
Un šis ,,kundziņš" vēl piesauc Dievu?Nu,nu... .
Dievu PIESAUKT var jebkurš.
D
Gan kundziņš, gan dāmiņa. Ne visiem Dievs ATBILD.
 • 10
 • 0
Harijs Drebulis
H
Vai viņš ir zilais? Izskatās pēc pediņa. Tipisks pediņa vaigs.
Jā!
J
Vismaz 9 ar pusi.
 • 7
 • 0
Aris Drebinātājs
A
Pediņš ! Pediņš! Vecim ir vismaz 9 bērni ...
 • 2
 • 3
arhitekts
a
Labrīt, diemžēl šeit komentāros jāpievienojas tiem, kas saka, ka zivs pūst no galvas. Valsts varas absolūts morālā kompasa trūkums arī rada šo "liberastu" un "velkomistu" kustību. Morāles trūkums aizpildās ar pseido- intelektuāliem uzstādījumiem.
to anarhiteks
t
Valsts varai nav morāles, jo vara nav adekvāta kāda indivīda morālei. Valsts vara arī nav zivs, kas pūst no galvas vai no astes; arī ne liberaste vai pederaste vai vellkomuniste. Valsts vara 30 gadu garumā bija Lemberga asiņainais laupījums. Paldies Dievam, ka BIJA, dod Dievs, ka VAIRS NAV!
 • 6
 • 0
to Regīna ezerā
t
Protams, arī maukai savas vērtības! Gan dvēselē, gan garā un pat ezerā.
 • 9
 • 1
Regīna Ezera
R
Pareizi, kungs! Tagad ir visādu ķēmu laiks, sākot ar Rīgas pili un beidzot ar teātriem priekš ūdensgalvām. Un neviena ministrija neslēgs tādus teātrus un nepadzīs tādus "režisorus" - morālā plurālisma dievus, bet faktiski pilnīgi nekur nederīgus ākstus, kuri grib pievērst sev sabiedrības uzmanību ar kroplībām, bet nevis ar kādu skaistu darbu. Pediņš vairs nav, jo tagad dzīvojot ar kādu sievišķi.
 • 8
 • 19
Pirktspēja
P
:) Anglosakšiem, tai skaitā vāciešiem, nepatīk, ka viņus sauc par žīdiem. Taisnība kož acīs.
Žīdiem SAVA taisnība.
Ž
Un SAVAS acis.
 • 13
 • 0
Pirstspēja
P
latvijeci jau arī ir krievžīdi !
 • 3
 • 6
Džozefs Entons
D
Tas ir labi, ka pederastu tautai ir savs elks. Latvieši dievina morālos kropļus, jo latvieši visi ir pretīgi amorāli lopi. Ja nav talanta un nav prāta, tad uzmanību var pievērst ar stulbu izrunāšanos, ko dara latviešu mēsli. Hermanītis ir īsts latvietis, kas var patikt tikai latviešu izdzimteņiem, kā tas notiek.
Vai kādai tautai pederastu
V
PAR MAZ?
 • 13
 • 0
Josifs Antons
J
pederastu tautas elks ir tūplī ieņemtais Puķins !
 • 6
 • 2
pamestie utopisti
p
Kā trāpīgi teica kāds domātājs, tauta allaž uzliek utopistiem ragus. Kamēr utopisti stāsta skaistas utopijas, tauta klausās un sapņo. Kad utopisti sāk īstenot savas idejas, tauta saprot, ka tas nemaz nav tas, par ko tika sapņots. Un tauta aiziet pie cita, utopistiem uzliekot ragus. Tā bija ar komunistiem. Mieru tautām, zemi zemniekiem, rūpnīcas strādniekiem. Kad komunisti tika pie varas, tauta pēkšņi ir apjēgusi notikušo un kļuvusi neuzticīga. Komunisti iespundēja neuzticīgo tautu cietumā, lai tā neaizietu. Tagad tā saucamie liberāļi stāsta pasakas par cilvēktiesībām, daudzveidību, tiesiskumu un godīgu politiku. Kad tauta redz, ka tiesības tiek piešķirtas citiem, lai mazinātu tiesības pašai tautai, ka daudzveidība ir domāta, lai izspiestu pašu tautu, ka tiesiskuma vietā tautas neievēlēti tiesneši sāk lemt likumus, ka godīgums ir kaut kāds orvelisks, tad tauta pamet šos liberāļus, kā vienmēr uzliekot viņiem ragus. Tautai ir savas vērtības.
Vienīgās tautas vērtības ir
V
zagt, melot un maukot.
 • 14
 • 5

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Sprādziens un ģeopolitika(5)

Starp Čehiju un Krieviju turpina vērsties plašumā vērienīgs diplomātisks skandāls, kura sākumam par iemeslu kļuva Čehijas drošības dienestu paziņojums, ka Krievijas izlūkdienesti ir saistīti ar spr...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē