Vihrova Eiropas čempionātā vingrošanā iekļūst finālā daudzcīņā un vingrojumā uz baļķa

Latvijas pārstāve Elīna Vihrova trešdien Eiropas čempionātā vingrošanā Šveicē iekļuva finālā daudzcīņā un vingrojumā uz baļķa.

Daudzcīņā Vihrova ieņēma 19.vietu un iekļuva finālsacensībās, kur piedalīsies 24 labākās vingrotājas, vēl trijām iegūstot rezervistu statusu. Četrās disciplīnās Vihrova sakrāja 51,499 punktus.

74.vietu ar 43,898 punktiem ieņēma Marija Ribaļčenko, 81.vietu ar 41,965 punktiem - Anna Ločmele, bet 82.vietu 84 vingrotāju konkurencē ar 41,965 punktiem - Arina Oļenova.

Visaugstāko vieto no Latvijas sportistēm Vihrova tāpat kā iepriekšējā čempionātā ieņēma vingrojumā uz baļķa, kur viņa ar 13,233 punktiem bija septītā, iekļūstot finālsacensībās. 72. finišēja Ločmele (10,866 p.), 97. - Oļenova (8,966 p.) un pēdējā - simtā - Ribaļčenko (8,666 p.).

Vihrova finālsacensībās var iekļūt arī atbalsta lēcienā, kur viņa ar 13,433 punktiem ierindojās 11.vietā un ir trešā rezerviste startam finālā. Oļenova sakrāja 12,649 punktus un ierindojās 18.vietā 19 sportistu vidū.

33.vietu Vihrova ieņēma abās pārējās individuālajās disciplīnās. Līdztekās viņa sakrāja 12,700, bet brīvajās kustībās - 12,266 punktus.

Līdztekās 74. labāko rezultātu uzrādīja Ribaļčenko (10,600 p.). Ločmelei 92.vieta 96 sportistu konkurencē (8,933 p.), bet Oļenovai 94.vieta (8,708 p.).

Brīvajās kustībās 91 sportistes vidū Ribaļčenko ieņēma 63.vietu (11,766 p.), 70.vietu ieņēma Oļenova (11,533 p.), 90.vietā ierindojās Ločmele (10,166 p.).

Finālsacensībās iekļuva astoņas labākās vingrotājas katrā no individuālajām disciplīnām, bet vēl trīs sportistes katrā disciplīnā ieguvu finālsacensību rezervistu statusu.

Iepriekšējā čempionātā Turcijas pilsētā Mersinā Vihrova izcīnīja piekto vietu vingrojumā uz baļķa.

Eiropas meistarsacīkstes sievietēm Bāzelē norisinās no 21. līdz 25.aprīlim.