Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +8 °C
Skaidrs
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Vai viegli būt policistam

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
projchingmo
p
www.Badoo.red - iepazīšanās vietne pieaugušajiem, kuri vēlas atrast partneri, lai nodarbotos ar seksu
Vards...
V
Cik labi, ka tagad ir internets... Viegli var lasit ko gribi, izteikties... Visi tik drosmigi un vareni... Un neviens pa seju nesados... Jo plats mums tas internets, kura kam viss vairak ir sakrajies, tek par malu ta dveseles inde... Bet agrak par saviem vardiem nacas atbildet... Policisti, mediki, skolotaji... Visi slikti... A pasi - Junija Pienenes!
resnais korumpetais ments
r
menti, 2 spetsnaz busi mani vienreiz aiztureja un ietupinaja uz vienu dienu, un pats labakais ka es nebiju vainigs. vel pidarasi ielika uzskaite. no tas dienas mentiem es neticu. mesli pedejie
00
0
Interesanti, kā ir šiem poličiem, arī par virsstundām nemaksā, mētā pa dažādām maiņām, un laiž brīvās dežūrās? Kā ar atvaļinājumiem- netiek, kad vajag?
Pareizaisjautājums
P
Jau nedēļu lūkojoties uz šo bildi... saprotot avīzes centienus saslaucīt vienkopus kaut kādas cieņas paliekas pret Rīgas pilsētas municipālo policiju... tomēr rodas jautājums pēc būtības - vai municipālais policists pēc būtības atbilst jēdzienam "policists"???
Uldis
U
Visi tikai pikst,vai viegli policistam,vai viegli apsargam,vai viegli skolotajam.Apriebjas klausities to zelabas. Ej stradat par zemnieku un laukus ravet jeb gravjus rakt.
P
P
Man policisti dalās 50:50=POLICISTI:policistiem(m....).
Es
E
Bet man šie asinskārie nepilnvērtības kompleksu pārņemtie un apbižotie individi dalās tā tā-50% menti un 25% miliču,bet 25%-pilnīgi lohi.
  • 9
  • 8
Lielceļa laupītāju bars
L
Braukā apkārg ar karšu wifi terminālu un slauc naudu no ārzemniekiem šie plukatas.
Viegli būt mentam
V
Visi menti ir musari.Visi.
Dostojevskis
D
Pārbaude ar varu nav viegla... ļoti reti kurš to iztur.
Slazdu un sodu policija
S
Rīgas pašvaldības policija nav tāda, kas vēlas kaut ko sakārtot. Šīs policijas virsmērķis ir sodīt, sodīt un vēlreiz sodīt!
P
P
Pārejās pašvaldību policijas neatpaliek.
  • 9
  • 2
Latviešu Preteklis
L
Es tos Rīgas urlas sodītu ar steku uz vietas tikai par vervelēšanu krieviski !
  • 5
  • 14
Pareizaissecinājums
P
Suņa uzvedību nenosaka suns, bet saimnieks.
  • 33
  • 1
Edžus
E
Miliciju pārdēvēja par policiju, bet MENTalitāte palika iepriekšējā.
Ja patīk čakarēt cilvēkus
J
par neko, tad ir viegli!
kā ir?
k
Vai viegli būt nīderlandietim? https://twitter.com/girl_priv/status/1197648365196054528
kā ir?
k
Vai viegli būt "vācietim"? https://twitter.com/girl_priv/status/1197643377287815169

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Par atmiņām jādomā

Droši vien ikvienam ir pazīstama sajūta, ka daži piedzīvojumi spilgti iespiežas atmiņā uz visu mūžu, bet citi tās pašas dienas notikumi pagaist no prāta jau pēc dažām nedēļām vai mēnešiem. Iespējams...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata