Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Manavakcina nav tava vakcīna

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Trought
T
I am making a good salary from home $1200-$2500/week , which is amazing, under a year back I was jobless in a horrible ADt economy. I thank God oy every day I was blessed with these instructions and now it’s my duty to and pay it forward and share it with And Everyone, Here For MORE INFO PLEASE Just check this SITE._____,____News701.Com
dace
d
lautini, esiet atturigaki komentos. Vai tad biletites uz dziedataju svetkiem nevienam nevajadzees?
Josephine JosephineHeller
Vislabāk nopelnot … iespēju visiem! Strādājiet ērti no mājām, datora un strādājiet ar savām darba stundām. Jūs varat to darīt nepilnu vai pilnu slodzi. Iegūstiet no 60 līdz 90 eiro stundā! Nav ierobežojumu, viss ir atkarīgs no jums un tā, cik daudz jūs vēlaties nopelnīt katru dienu. Skatīt vairāk šeit ……>> W­w­w­.J­o­b­C­a­s­h­1­.C­o­m
hmm
h
Seniori saņem uzaicinājumu sms, ar norādītu telefonu, kur zvanīt un pieteikties. Piezvanot pa vienu telefonu, atbild, ka vakcīnu nav un pieraksts veikts netiks. Bet pa otru telefonu piezvanīt vispār nav iespējams, jo tāds telefona numurs neeksistē. Rodas loģisks jautājums - kāda mārrutka pēc bija vajadzīgs tas dārgais Vakcinācijas birojs, visādas tur pieteikšanās utt, ja valda absolūts HAOSS, neorganizētība, "miskomunikācija"?!?!
Edvins Eglitis
man ir zel tiem kuri patiesam uzskata vakcinesana ar neadekvatam vackinem ( 60-67% efektivitati) un tas teoretiskais 70 % puulju imunitates sasniegums (neatkarigi no ta ka vini to aprekina) atrisinias Covid problemiI LV augstas amatpersonas ir publiski mldejusi sis virziens ir nepieciesams Latvijas cilveces nakotnei. Tas uzskats nav parlicinoss. Izklausas pec komunistu lozungiem, itseviski kad mes tekosi dzirdam par "solideritate' Covid apkarosna no ES, ANO PVO un citiem. . It ka Covid problema Griekijaa, Vaacija vai Italijaa ir tas pats ka Latvijaa un pieprasa to pasu apkarosanas strategiju.
  • 6
  • 5
Krējums Saldais
K
Nesaprotu autores sašutumu! Visiem taču paziņoja, ka Vaksācijas, sorry, mūsu varonīgais Vakcinācijas birojs strādā attālināti, jo viens vai nu inficējies, vai ir kontaktpersona inficētam. No ko jūs piekasāties tam birojam! Cilvēki varonīgi attālināti strādā no mājām! Pamēģiniet jūs paši tāpat!
mans uzskats
m
ka, ļoti daudzi ģimenes ārsti visu laiku no 2020. gada pavasara līdz decembrim nemaz netaisījās sagatavoties vakcinēšanai. Cik ir tādi, kas apzvanīja savus pacientus un paziņoja, ka līdzko saņems vakcīnu, tad pateiks, kad jāierodas.Vai tie, kas tikai 2021. gada februārī sākuši veidot sarakstus ir gatavi. Visur ir padomju stila pieeja, blats un korupcija
Latvju puika
L
Putins zog mums domātās vakcīnas
Latvju kuika
L
Vai prāts galīgi sagājis tev tajā vietā, kur mugura zaudē savu cildeno nosaukumu?
  • 7
  • 2
Inga
I
Diemžēl, tas ir fakts - masu mēdiji un valdība, lai radītu iespaidu, ka visi ļoti grib potēties, rada iespaidu, ka vakcīnu nepietiek un potēšanās vietas gāž apkārt, kamēr tie daži, kas tiešām grib sapotēties, pat neriskē mēģināt un stūrītī gaida savu kārtu.
VVZ
V
Krīze parāda sekojošo- valsts institūcijas nav spējīgas darboties, tās ir veidotas, lai nodrošinātu tikai partiju nomenklatūras un blatņiku dzīves līmeni. Faktiski darbojas kastu sistēma- ir "noderīgie" cilvēki un "nederīgie", kā Pētera Stučkas valdības laikos, dēvētus arī par "sarkano teroru". Partiju sistēma ar partiju ieliktnīšiem amatos, kuros vajadzētu būt profesionāļiem, ir sevi izsmēlusi un pagalam sapuvusi. Sistēma darbojas tikai sevis labā un interesēs. Zaglīgums, čomu būšana, nekompetence, pašslavināšana un savtīgums- šādam jābūt uzrakstam uz Ministru kabineta sienas, tas atspoguļo situāciju de facto.
ļuļa
ļ
man pāris jautājumi - kad tiks iztrenkāts vakcinācijas birojs, jo no tā pilnīgi acīmredzami nav nekādas jēgas? un kad beidzot atkāpsies šī nespējnieku valdība, kas ir nodarījusi tik milzīgu kaitējumu valstij, sabiedrībai un ekonomikai?
Pāris atbildes
P
Birojs stradā labi ! Valdība nomainīsies pēc 14. Saeimas vēlēšanām, kuras saskaņā ar Latvijas Republikas Satversmes 11. pantu notiks ne vēlāk kā 2022. gada 1. oktobrī ! Nevaru izslēgt Kariņa atkārtotu izvirzīšanu Ministru Prezidenta amatam !
  • 4
  • 38
Aizdomīga krievu bāba
A
KSENIJA ANDRIJANOVA veselības aprūpes speciāliste ar kvalifikāciju uztura zinātnē, uztura zinātnes maģistre, komunikācijas zinātņu maģistre
dace
d
izcils preteklis
  • 1
  • 0
Leila
L
Slimi, piesieties cilveka krievu uzvardam, kam cilvekd perfekti raksta valsts valoda!
  • 15
  • 2
Aizdomīgs krievu vecis
A
Ješčo blogger, pļa !
  • 6
  • 6
Tas
T
Nekur netiek pāriets, vien nokopēti pērkamā bābieša šaubīgie goda nosaukumi un neliela atsauce no tīkla vietnes... spriediet paši, kas par maitu. Jau raksta virsraksts izsauc atklātu nepatiku pret šo duņu !
  • 9
  • 20
ļuļa
ļ
tas, ka tu pārej uz personālijām un rupjībām, liecina tikai un vienīgi par tevi pašu. nožēlojami.
  • 21
  • 8
ksenijakomente.lv
k
Ksenijai var piedāvāt: Uzrakstīt rakstu par veselīgu uzturu Novadīt lekciju Darbu Piedalīties diskusijā par veselīgu uzturu Pieskatīt kaķi [Vajadzīgo ievietot]
  • 6
  • 18
oto
o
Maukas esat, ne vakcinētāji....
Edvins Eglitis
Tev laikam draud nervu sabrukums. Tu pilnigba uzticies vakcinu drosibai bet baidies ka tiksi inficets ar Covid pec veiksmigas vakcinesanass. Kapec tev un tavejiem lidzigi domajosiem draud Covid pec vakcines? Vai tas nav iemesls kapec ej vakcinetes? Tev ir loti nopietni konflikti un iesaku konsulteties ar psihologu. Vispar es domaju tu esi drannkjis uzspiest savus neinformetos uzskatus uz citiem Nevienam nav etisks vai morals pienakums vakcineties tevis delj.
  • 1
  • 0
Edvins Eglitis
Bet es vienmer saku saviem draugiem un cieminiem : "Mans ledusskapis ir tavs ledusskapis"
  • 6
  • 0
Latvju puika
L
Mana valsts nav tava valsts , tovarišķ KSENIJA ANDRIJANOVA !
gf
g
Kad pienāks rinda - mana vakcīna absolūti droši kļūs par tavu vakcīnu!Tā kā nevajag te drāmu taisīt :)
Edvins Eglitis
Es ari ziedoju savas paredzetas Covid vakcines kadam vakcinesanas fanatikjim lai vins var sapritzeties ka narkomanju voodoo lelle un izglabt savu dargo dzivibu.
  • 5
  • 2
gf
g
pēc mīnusiem redzam, cik patiesībā pretvakcinēšanās indivīdu ir apmetuši mētelīti uz otru pusi :) ...un kāpēc gan ne? ja reiz kaut kādu placebo dod BEZ MAKSAS!
  • 4
  • 4
oskars
o
beidzot, piekdien , sanemu iszinu no VM, ka mana rinda ir klat un lai es zvanu uz savu vakcinacijas vietu , uz Kauguru polikliniku un sarunaju laiku ... Piezvaniju ... Tur smejas ,nekadas vakcinacijas nav un neviens nezin , kad vina saksies ...Normali...! Ta ir Latvija , bernin ...
pensionārs
p
Nav prātīgi ticēt visam, ko kāds atsūta īsziņā.
  • 4
  • 0
Es
E
Biroja darbinieku Algas ap 5000€ , un atskaitîties nevienam nevajaga- tad kádèł nevar mułki laist . Idiotisms
  • 13
  • 1

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Aktuāli

Lai redz arī sliktie zēni(1)

Šoku, ko pagājušajā nedēļā radīja, jāsaka, nu jau kārtējā skaļā slepkavība pēdējo gadu laikā, grūti pārspīlēt. Vēlāk inter­netā klejojošie kadri no šaušanas brīža videonovērošanas kamerā un bild...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā

SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons

Pasaule

Vairāk Pasaule

Politika

Vairāk Politika

Tēma

Vairāk Tēma

Pieredze

Vairāk Pieredze