Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Sarunas bez rokasspiediena

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pravietisnejaukais>12:38
P
Mēs ikviens daudz iegūtu, ja tik ļoti neieciklētos pārliecībā, ka PSRS sabrukums bija CILVĒKU gribas izpausmes sekas. Atsevišķie stāsti ir tomēr tikai atsevišķi stāsti. Kā sīki akmentiņi lavīnā... .
Espaliekusavāvietā
E
Man gan šķiet, ka pats galvenais CCCP armijas izvešanas iemesls bija tas, ka visu šo grandiozo varzu nebija iespējams finansiāli uzturēt teritorijā, kas pēkšņi izrādījās ārzemes. Es ar šo gan nenoliedzu , ka pareizie cilvēki pareizajā vietā un laikā var daudz ko paveikt. Man pašam netīšām ir gadījies... .
Majorušķūnīšaīpašnieks
M
Vai ievērojāt, uz kādas tukšas pludmales fona pozē stāsta varone...?
>15:43
&
Ak Tev vēl atejā saglabājies tas plakātiņš "Nagami na unitaz ne nastupatj!"? Nu, ko, sēdi vienatnē un atceries, kā naudiņa nāca!
 • 5
 • 1
Ķemeru iedzīvotājs
Ķ
Urlas ir pretīgi !
 • 2
 • 6
>12:46
&
Bet Tu pārjautā Ķemeru iedzīvotājiem... .
 • 5
 • 2
vzmorječaņins
v
Nu tomēr labāk nekā pilna ar aurojošām urlām ...
 • 4
 • 5
Vērīgais
V
Protams būtu foršāk kādas padsmit pupainas kaziņas bikinī kā fons ... arī varone varētu izmesties divdaļīgajā .
 • 2
 • 3
Kautrīgais
K
Mani biedē sievietes ar lieliem vīriešu rokaspulksteņiem. Vai nu kādam vardarbīgi atņēmušas, vai galvā ir pilnīgs smūtijs ...
Irlielāmērāticams
I
ka cilvēkam nav vairs tik laba redze, lai saskatītu mazos cipariņus. Bet, varbūt tā ir bosa dāvana un jānēsā tīri pieklājības dēļ. Enerģiskas sievietes Tevi biedē? Ak, viņas visus biedē... .
 • 13
 • 1
jason joy
I am making 92 bucks an hour working from home. i was greatly surprised at the same time as my neighbour advised me she changed into averaging $ninety five however I see the way it works now. I experience masses freedom now that i'm my non-public boss. that is what I do...... Copy Here.........>> https://www.2netpay.com
nesapratu
n
Tādu plātīzera biogrāfiju parasti raksta darba meklēšanas civī. Te tāds acīmredzami nav vajadzīgs. Kāpēc smīdināt ļaudis, apgalvojot, ka sinekūras amatos kaut ko lēma, bīdīja utt. No intervijas skaidrs viens - ja kas sāksies, tie, kam jāmūk, mācieties mukt ātri jau tagad.
ha, ha
h
Vispār jau rokasspiediens ir bezjēdzīgs rituāls bez racionāla kodola. Suņi, kas iepazīstoties aposta viens otra pakaļas caurumu, tādējādi vismaz iegūst nepieciešamo informāciju.
Laikam netīšām
L
Tu atklāji savu iepazīšanās rituālu.
 • 1
 • 0
Feodālis
F
Pavisam bezjēdzīgs nav... ar to tiek parādīts, ka labajā rokā nav ieroča.
 • 6
 • 0
Pirktspēja
P
Ilūzija. Šie pasaules lielājie spēlmaņi darbojas kopīgi. TĀPAT, KĀ POLITISKĀS PARTIJAS. Izvēlies, kādu no tiem un vienmēr būsi zaudētājos. Vai tad vēl nepielec, kāpēc latviešu leģionāri abas puses pasūtīja dirst?!?
Dostojevskis
D
Pats galvenais mazo valstiņu diplomātijas jautājums - kā paredzēt, kurš no lielajiem pasaules spēlmaņiem būs stiprākais, lai tad tam varētu kalpot. Tas ir vienkārši un saprotami, tā rīkojas suņi, vilki un citi dzīvnieki.
Karjera
K
Katrs kalps mūsdienās var izvēlēties, kādam kungam kalpot, tā ir demokrātija.Kalpība jau neprasa daudz - vajag tikai prast pārāk neiegrimt pārdomās par morāles un ētikas problēmām, jo kungi var mainīties un tiem jau var būt katram sava ticība, tā ka identificēties tikai ar vienu teoriju nebūtu pareizi priekš karjeras. Karjera ar lielo k bieži vien ir kaut kas tāds, ko nevar ielikt ne personīgās dzīves, ne profesionālisma, ne arī kādas politiskās pārliecības rāmjos. Tā ir vai nav pati par sevi, tā vairāk ir identitātes, nevis sasniegumu jjautājums. Lai kas un kur tu nebūtu - ja esi gatavs pārdot tēvu un māti - tev būs karjera!
Dostojevskis>8:26
D
Kāpēc Tu satraucies par mīnusiem? Tu izstāstīji savu personīgo redzējumu, balstītu personīgajā pieredzē, Tevi pamanīja... kur problēma?
 • 7
 • 1
mīnusi liecina
m
par to, cik liels svētums daudziem ir karjera
 • 1
 • 3
Pareizaissecinājums
P
Saruna bez rokasspiediena starp cilvēkiem kuri viens otru ienīst... tā ir pilnīgi normāla lieta. Bet digitālā komunikācija nemaz netraucē melot, to var pat vēl vairāk. Korumpēt sarunu partnerus - tas gan ir kļuvis ļoti apgrūtinoši.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

SestDienas receptes: Galdā tītars!

Iedomājoties putna gaļu, vairākumam prātā nāk vista, vai ne? Vēl varbūt pīle, bet tas jau izklausās smalkāk. Gandrīz tikpat smalki kā paipalas, irbītes un fazāni. Bet vēl ir viens putns, kurš it k...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata