Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

FOTO: PVD saimniecībā Tabores pagastā izņēmis 95 liellopus

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) saimniecībā Augšdaugavas novada Tabores pagastā konstatējis būtiskus labturības prasību pārkāpumus un, pieaicinot Valsts un pašvaldības policiju, izņēmis 95 dažāda vecuma liellopus, aģentūru LETA informēja dienestā.

PVD norāda, ka lielākā daļa liellopu tika turēti bez pastāvīgi pieejamas barības un ūdens un bez iespējas patverties no nelabvēlīgiem laika apstākļiem.

Dienestā informēja, ka daži dzīvnieki bija piesieti pie kokiem mežā, daļa - pļavā, taču lielākoties tie brīvi klaiņoja pa saimniecības teritoriju, kā arī daži liellopi atradās kūtī, nepiemērotos apstākļos un bez pietiekamas barības un ūdens. Vairāki dzīvnieki bija acīmredzami novārguši. Tāpat vairākiem dzīvniekiem konstatēti savainojumi un dažādas veselības problēmas.

PVD informē, ka par konstatētajiem pārkāpumiem sākts administratīvā pārkāpuma process, kura ietvaros dzīvnieki izņemti un pārvietoti uz atbilstošu turēšanas vietu.

Process organizēts sadarbībā ar Nodrošinājuma valsts aģentūru, kuras pārziņā ir turpmākās procesuālās darbības ar dzīvniekiem.

PVD ir Zemkopības ministrijas pārraudzībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas veic pārtikas aprites un veterinārmedicīnas nozares valsts uzraudzību un kontroli.

 

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas