BIOCENTRISMS

Cena
9.90 €
Autors Autoru grupa
Izdevējs Jumava
Lappušu skaits 224
Svars (kg) 0.300
Izmērs (cm) 20.0 × 14.5 × 1.2

Preces apraksts

Viens no cienījamākajiem zinātniekiem pasaulē, medicīnas doktors Roberts Lanza apvienojis spēkus ar izcilo astronomu Bobu Bermanu, lai radītu jaunu, revolucionāru skatījumu uz visumu.

“..Vēl nesen mēs domājām, ka zinām, no kā ir būvēts visums, taču tagad izrādās, ka 96 procenti visuma sastāv no tumšās matērijas un tumšās enerģijas, un mums būtībā nav ne mazākās nojausmas par to, kas tās ir. Esam pieņēmuši kā faktu Lielo sprādzienu, neskatoties uz arvien pieaugošo vajadzību pielāgot šo teoriju novērojumiem (par piemēru varam ņemt 1979. gadā pieņemto teoriju par eksponenciālo izplešanos, ko saucam par inflāciju; tās zinātniskais pamatojums būtībā nav zināms). Un tad vēl izrādās, ka Lielais sprādziens nesniedz atbildi uz vienu no visuma lielākajiem jautājumiem: kādēļ visums ir tik lieliski pieskaņots tam, lai tajā varētu pastāvēt dzīvība?

Šī grāmata piedāvā jaunu skatpunktu: mūsu esošās teorijas par fizisko pasauli nedarbojas un nekad nedarbosies, kamēr tās neietvers dzīvības un apziņas jēdzienus. Šajā grāmatā mēs ierosinām, ka dzīvība un apziņa ir mūsu visuma izpratnes pašos pamatos, nevis tik vien kā nedzīvu fizisku procesu novēlojušās un maznozīmīgas sekas, kuras pieredzam pēc miljardiem gadu. Šo jauno perspektīvu mēs saucam par biocentrismu.”

Autoru grupa: Roberts Lanza, Bobs Bermans

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Autoru grupa
Izdevējs: Jumava
Izdošanas gads: 2017
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi