Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +20 °C
Skaidrs
Trešdiena, 29. jūnijs
Paulis, Pauls, Pāvils, Pēteris

Siltuma tarifi

Lētākais siltums janvārī ir Rīgā, dārgākais - Saulkrastos un Zvejniekciemā

Šogad janvārī zemākais centralizētās siltumapgādes tarifs Latvijā ir Rīgā (42,54 eiro par megavatstundu (EUR/MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN)), kur apkuri nodrošina AS Rīgas siltums, savukārt augstākais tarifs ir SIA Saulkrastu komunālserviss (69,98 EUR/MWh bez PVN), kas pakalpojumus sniedz Saulkrastos un Zvejniekciemā.

Par siltumu janvārī maksāsim mazāk; tarifu samazinājums gaidāms arī turpmākajos mēnešos

Līdz ar dabasgāzes tirdzniecības cenu samazinājumu janvārī samazināsies siltuma tarifi tiem uzņēmumiem, kuriem tarifi ir noteikti atkarībā no dabasgāzes cenas.Kā informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) pārstāve Ieva Bethere, līdz ar to iedzīvotājiem vairākās Latvijas apdzīvotajās vietās, tostarp Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā, par siltumu būs jāmaksā mazāk.

Rīdzinieku parādi par siltumu šosezon sarukuši līdz 10,01 miljonam eiro

Pagājušajā apkures sezonā – no 2013.gada oktobra līdz 2014.gada aprīlim – Rīgas siltumapgādes uzņēmums A/S Rīgas siltums (RS) izrakstījis rēķinus par kopējo summu 155,01 miljons eiro, no kuriem nav apmaksāti 6,46% jeb 10,01 miljons eiro. Salīdzinot ar 2012./2013.gada apkures sezonu izrakstīto rēķinu apjoms sarucis par 48,06 miljoniem eiro, bet apmaksas disciplīna uzlabojusies par 6,6 procentpunktiem, žurnālistus ceturtdien informēja RS valdes locekle Birute Krūze. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide