Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Jaunais koronavīruss

Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējušies vēl 424 cilvēki; Igaunijā - 76

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 424 cilvēkiem un no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši pieci cilvēki, ceturtdien paziņojusi Veselības ministrija. Savukārt Igaunijā inficēšanās ar Covid-19 atklāta 76 cilvēkiem, paziņojis Veselības departaments.

Čehija izsludina daļēju karantīnu

Centienos apturēt Covid-19 izplatību Čehijā tiks ierobežota cilvēku pārvietošanās, kā arī slēgta liela daļa veikalu un apturēta pakalpojumu sniegšana, pavēstīja amatpersonas. Eiropas Savienības (ES) valstu vidū Čehijā aizvadīto divu nedēļu laikā bijis lielākais jauno koronavīrusa un ar Covid-19 saistīto nāves gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju.

Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējušies vēl 311 cilvēki; Igaunijā - 44

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 311 cilvēkiem, kā arī reģistrēti divi jauni nāves gadījumi ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19, trešdien paziņojusi Veselības ministrija. Taču Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta 44 cilvēkiem, paziņojis Veselības departaments.

Latvijā apstiprināti vēl 188 jauni Covid-19 gadījumi

Aizvadītajā diennaktī Latvijā atklāti 188 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi, kas ir atkārtots vienas dienas laikā reģistrēto saslimušo skaita rekords, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Apliecinājumu par izveseļošanos no Covid-19 varēs sniegt jebkurš ārsts

Izziņu par to, ka persona ir pārslimojusi Covid-19 un var neievērot pašizolāciju, turpmāk varēs izsniegt ne tikai ģimenes ārsts, bet jebkurš ārsts, kas izvērtējis pacienta slimības vēsturi, paredz trešdien spēkā stājušies grozījumi noteikumos Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Sods par nesolidarizēšanos

Atteikšanās vilkt masku sabiedriskās vietās, kas tādējādi var apdraudēt līdzcilvēku drošību Covid-19 izplatības dēļ, var likt šķirties no summas līdz 50 eiro. Tā otrdien nolēma valdība. Pagaidām grozījumi gan vēl nav stājušies spēkā, jo tie steidzamības kārtā būs jāapstiprina arī Saeimai. Tur, visticamāk, sagaidāmas diskusijas par to, vai atbildība nepienāktos arī komersantam, kurš pieļāvis savās telpās personu bez maskas apkalpošanu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide